WYWIAD Z TWÓRCĄ 

WYWIAD Z TWÓRCĄ to rubryka, która na stałe zagościła w CYK MAGAZYNIE. Ogromnie nas to cieszy bo bardzo nam zależy na przedstawianiu Wam twórców, którzy poprzez swoje produkty upiększają wiele sesji. 

 

Do tej pory przedstawiliśmy Wam czterech twórców. Pierwszy numer to Sajrum i przepiękne autorskie suknie ciążowe. Drugi numer to ENCZA FOTO PROPS niepowtarzalne wianki, zwisy kwiatowe oraz wiele ciekawych akcesoriów pełnych kolorów i kwiatów. W trzecim numerze zaprezentowaliśmy STUDIO GRUSZKA i ich właścicieli, którzy tworzą krzesełka, łóżeczka, świąteczne skrzynki na listy ale i bardzo popularne kostki do sesji z okazji roczku. W najnowszym numerze CYK MAGAZYNU mamy dla Was propozycje sukienek od SZPILKA PHOTO PROPS , które mogą być ozdobą dla waszych sesji kompleksowo. Szpilka szyje sukienki dla kobiet w ciąży, dla noworodków, starszych dziewczynek ale i dla nastolatek. 
 

Rubryka Wywiad z Twórcą poleca się do przeczytania. Mamy nadzieję, że zaciekawicie się tymi tekstami.

Jeżeli jesteś twórcą i chcesz żebyśmy o Tobie napisali to nic trudnego. Napisz do nas na kontakt@cykmagazyn.pl . Zaprezentuj siebie w kilku zdaniach, a my powiemy Ci co dalej.

 

CYK MAGAZYN to pierwszy magazyn w całości poświęcony fotografii rodzinnej.  Piszemy o tym czym żyje branża w Polsce ale i na świecie. 

 

<< Wróć do strony głównej

19 marca 2020

KUP 

CYK MAGAZYN

JUŻ DZIŚ

Created with WebWave CMS