FOTOGRAFIA RODZINNA W INDIACH

24.06.20

Autorką okładki w piątym numerze jest Shweta Mukherjee z Indii. Jak wiecie każdy numer to inna część świata, to opowieść o tym jak wygląda fotografia rodzinna w wybranej części świata. Bo wszyscy wiemy jak wygląda fotografia rodzinna w Polsce. Niesamowite jest to jak różne mogą być spojrzenia właśnie na ten rodzaj fotografii, która to każdego dnia zyskuje na popularności. 

  

 

Czytając wywiad ze Shwetą dowiecie jaką pozycję na rynku Indyjskim ma właśnie fotografia rodzinna oraz jakie są trendy. Jak wyglądała kiedyś i czy dzisiaj można zauważyć pewne inspiracje europejskie czy amerykańskie. Jak to jest z tymi intensywnymi kolorami. Bo fotografii w tym wywiadzie ale i w pozostałych nie zabraknie. Bo tak CYK jest do poczytania ale i do pooglądania. Taki mamy cel aby każdy znalazł coś dla siebie!

Nieocenioną pomocą wykazała się Iwona Weiss, z którą również przeczytacie wywiad w piątym numerze. Bo tak jak wiecie Iwona jest również związana z Indiami o czym nam opowiedziała. Trochę o różnicach pomiędzy fotografią w Polsce, a właśnie w Indiach ale przede wszystkim o swojej drodze do tego miejsca, w którym właśnie jest tu i teraz. Bo z fotografią miała doczynienia już od najmłodszych lat. Droga jednak do tego miejsca, w którym jest tu i teraz miała wiele zwrotów i dylematów. 

PRZECZYTAJCIE KONIECZNIE

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl