PIĄTY NUMER CYK MAGAZYNU

07.06.20

OKŁADKA 5 NUEMRU 

jest dla nas bardzo wyjątkowa i mamy nadzieję, że i Wam się spodoba. Autorką fotografii jest Shweta Mukherjee z Indii. Cieszymy się również, że przy współpracy z Iwoną Weiss ( z którą również przeczytacie wywiad w tym numerze) będziecie mogli zobaczyć jak wygląda fotografia rodzinna w Indiach oraz jak zmieniała się na przełomie ostatnich lat.

Wybór zdjęcia okładkowego nie był przypadkowy. Po pierwsze Indie bardzo nas kusiły od jakiegoś czasu i mieliśmy ochotę napisać jak wygląda praca fotografa rodzinnego w tej części świata. Po drugie ta fotografia jest zupełnie inna od poprzednich okładek i dość według nas symboliczna w obecnych czasach. Mamy tu doczynienia z fotografią wykonaną w plenerze, w przestrzeni miejskiej. Kolory są niesamowicie nasycone przez co oddają klimat Indii. Po trzecie ostatnie miesiące były bardzo ciężkie dla fotografów rodzinnych, a COVID 19 nieźle namieszał na świecie. Ta fotografia pokazuje lekkość, wolność i pewną beztroskę. Mamy nadzieję, że właśnie tak jest teraz kiedy bardzo powoli życie, może nie wraca do normy ale powoli się stabilizuje. 

Czy wiecie, że CYK MAGAZYN miał swoją premierę dokładnie rok temu na Targach Foto Rekwizyt we Wrocławiu. Tak to już piąty jubileuszowy numer. Ogromnie dziękujemy Wam za zaufanie i każdy zakup stacjonarny oraz w naszym sklepie. Dokładnie teraz mieliśmy być na Targach Foto Rekwizyty w Gdańsku, mieliśmy już zamówiony ogromny tort i zakupiona wielką świeczkę jedynkę. Tak to miała być wspaniała feta o podziękowanie dla Was naszych Czytelników oraz uchonorowanie tego roku. Dzisiaj Witamy się z Wami na Targach Foto Rekwizyty ONLINE. Nowa formuła i nowe możliwości ale o tym przeczytacie w piątym numerze.  
Piąty numer to stałe rubryki , które już bardzo dobrze znacie: 
- Prawo w fotografii od Karoliny Sawickiej z prawyprofil.pl ,
- Psychologia w fotografii od Aleksandry Zalewskiej,
- Wywiad z Twórca - Mrs Strap
- Fotograf w Obiektywie, a dokładnie SESJE RODZINNE FOTOGRAFKI Arletty Szczepańskiej, 
- Fotografia lifestywowa 
- Bazarek, a w nim kilka słów o nowej formie ONLINE Targów Foto Rekwizyty oraz propozycje produktów jakie przygotowali twórcy specjalnie na to wydarzenie. 
 
Nowości , nowości oj tak nie mogło ich zabraknąć:
- FELIETON AUTOPORTRET CIĄŻOWY,
- GALERIA COVID 2020
- WYWIAD Z IWONĄ WEISS,
no i to taki przedsmak tego o czym przeczytacie w 5 NUMERZE CYK MAGAZYNU !
Dziękujemy Wam za każde zamówienie w tym mijającym roku, dziękujemy za każdą fotografię z CYKiem w tle.
Dziękujemy za wspaniałe spotkania i miłe słowa.
Dziękujemy za każdą sugestję, za każdą radę i propozycję. Uwierzcie, że mamy tych wiadomości naprawdę kilka dziennie. 
Dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyliście nas Wy fotografowie, autorzy artykułów i felietonów. Tak Wy też jesteście częcią Cyka. 
Dziękujemy i obiecujemy nie poprzestań, a wręcz przeciwnie obiecujemy Wam, że CYK z każdym tygodniem, miesiącem będzie się rozwijał bardziej i bardziej dla Was.
 
 
Pozdrawiamy 
REDAKCJA
CYK MAGAZYNU
PIERWSZY MAGAZYN
DLA FOTOGRAFÓW
RODZINNYCH
I O FOTOGRAFII
RODZINNEJ W POLSCE
 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl