Targi Foto Rekwizyty - Wrocław

27.05.20

Dokładnie miesiąc temu 9 czerwca odbyła się kolejna edycja Targów Foto Rekwizyty, a tym razem fotografowie mogli uczestniczyć w tej imprezie we Wrocławiu.  Jeżeli jeszcze nie wiecie co to za wydarzenie to zapewniam Was, że w jednym miejscu można było spotkać wielu wspaniałych Twórców i dotknąć w rzeczywistości ich prac, które na codzień znamy z internetu. Opaski, wianki, girlandy, suknie ciążowe czy dla rocznych księżniczek. Misy, łóżeczka, owijki czy kocyki. Filcowe cudeńka , czepce, ubranka do sesji dla młodszych i starszych chłopców ale i tła oraz wiele pięknych albumów. 

 

Dzięki uprzejmości organizatorki Magdy podczas tej edycji targów CYK MAGAZYN mógł mieć swoją premierę. Dziękujemy wszystkim za odwiedziny na naszym stoisku. Mimo stresu bo to właśnie odwiedzający targi mogli jako pierwsi dotknąć i przekartkować CYK MAGAZYN. Dziękujemy wszystkim za miłe słowa i spotkania.  

 

Opowiemy Wam więcej o Targach Foto Rekwizyty we Wrocławiu w drugim numerze CYK MAGAZYNU, który już we wrześniu. 

 

Kolejna edycja Targów Foto Rekwizyty już 5 październiki tym razem w Warszawie, a będzie to wyjątkowa edycja ŚWIĄTECZNA ! 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl