Od pomysłu do realizacji

05.02.19

 

POCZĄTKI

Pomysł na powstanie branżowego  magazynu dla fotografów powstał już dwa lata temu. Wiele się wydarzyło w tym czasie i cały czas byłam przekonana, że tego na runku brakuje. W natłoku wielu spraw rodzinnych i codziennego pędu co jakiś czas pomysł wydania magazynu powracał. Z miesiąca na miesiąc cały czas nikt nie podjął się takiego projektu aż do sylwestra 2018/2019.

 

 

POSTANOWIENIA

Nowy rok dla wielu osób jest czasem przełomowym. Postanowienia, plany na nowy rok i oczekiwania od siebie i od innych. Ten nowy rok był postanowieniem i to bez odwrotu, bez wymówek. W 2019 roku zostanie wydany CYK MAGAZYN. Na dzień dzisiejszy mogłabym pokazać Wam czystą kartę bo tak właśnie widzę CYK. Każdego dnia tworzymy nowe teksty, projektujemy szatę graficzną i załatwiamy formalności. Postanowienie jest żeby stworzyć coś pięknego dla fotografów. Gwarantujemy Wam, że dopracujemy go w każdym calu.

 

Na samym początku napisałam, że magazyn będzie branżowy. CYK MAGAZYN będzie stworzony dla fotografów rodzinnych. Fotografia rodzinna rozwija się w Polsce coraz to prężniej. Wiele osób chce mieć piękną pamiątkę w postaci fotografii. Zachowują wspomnienia już od ciąży po wiele imprez okolicznościowych. Zawód fotografa rodzinnego stał się bardzo popularny. CYK MAGAZYN będzie zawierał wywiady, felietony, inspiracje zarówno dla początkujących fotografów ale i dla tych którzy już dłuższą chwilę pracują jako fotografowie rodzinni. Dzięki CYK MAGAZYNOWI poznasz twórców, którzy zachwycają nas każdego dnia swoimi pracami ale i zainspirujecie się ciekawymi produktami, które znajdziecie w "Bazarku", który będzie stałą rubryką.

 

 

PLANY

NA PRZYSZŁOŚĆ 

CYK MAGAZYN będzie kwartalnikiem. Pierwszy numer ukarze się w czerwcu 2019 roku, kolejny we wrześniu i na sam koniec roku w grudniu 2019 roku. Tematy na najbliższe trzy numery już są i jak tylko dotrwamy do czerwca to już będziemy składać kolejny numer. Każdy kolejny numer będzie miał stałe rubryki ale i wiele nowości. Mamy w planie tak ewoluować aby zaspokoić Waszą ciekawość jaką jest stała potrzeba doskonalenia swoich umiejętności. W najbliższym ale i w kolejnych numerach będziecie mogli poczytać nie tylko o naszych ojczystych fotografach ale z początkiem pierwszego numeru zapraszamy Was w podróż dookoła świata. Pokażemy Wam fotografię rodzinną i jej początki w najdalszych krańcach świata. Będziecie mogli zobaczyć różnorodność ale i podobieństwa. 

 

Dwoma słowami będzie się działo !

 

 

Naszym hasłem jest:

 

CYK MAGAZYN

TWORZONY

Z MIŁOŚCI

DO FOTOGRAFII RODZINNEJ

 

 

 

Pozdrawiamy Was gorąco 

REDAKCJA CYK MAGAZYNU

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl