Aktualności

lip 07

Mrs Strap

Piąty numer CYK MAGAZYNU to kolejna odsłona rubryki Wywiad z Twórcą. Były już sukienki, ozdoby z kwiatów ale i mebelki drewniane. Tym razem mamy do przedstawienia Wam twórcę, a właściwie artystkę, która tworzy produkty, które mogą być zarówno użyteczne ale i mogą być ozdobą każdego fotograja. Tak tak mowa o Mrs Strap.  

 

cze 24

FOTOGRAFIA RODZINNA W INDIACH

PIĄTY NUMER JUŻ JEST

piękny, pachnący prosto z drukarni. Te emocje kiedy otwieramy pudełko i wyciągamy pierwszy egzemplarz są nie do opisania. Tym razem jeszcze te mega intensywne  robią robotę. 

cze 17

PROJEKTY FOTOGRAFICZNE

Fotografia jest bardzo obszerną dziedziną. Od fotografii krajobrazowej, zwierząt, aż po fotografię rodzinną, o której piszemy w CYK MAGAZYNIE. Nieodłączną pracą każdego fotografa jest ciągłe doskonalenie swoich umiejętności oraz eksperymentowanie, którego efektem są właśnie projekty fotograficzne.  

cze 07

PIĄTY NUMER CYK MAGAZYNU

Witajcie, 

Mamy dla Was cudowną wiadomość, na którą wiem, że czekacie już dość długo. Piąty numer już jest w sprzedaży. Wysyłki będziemy robić jak dotrze do nas wersja papierowa za około dwa tygodznie, a Wy już dzisiaj możecie zamówić swój egzemplarz. 

maj 27

Targi Foto Rekwizyty - Wrocław

Targi Foto Rekwizyty to wyjątkowe i niepowtarzalne wydarzenie na skalę naszego kraju. W jednym miejscu moga spotkać się fotografowie z całego kraju na współnych rozmowach ale i rękodzielnicy. Obydwie grupy znają się tylko z internetu. Znają się od lat i podjęli nie jedną wpółpracę. Jest nam niezmiernie miło, że właśnie 6 czerwca 2019 roku właśnie na Targach Foto Rekwizyty we Wrocławiu CYK MAGAZYN miał swoją premierę. 

maj 26

CYK MAGAZYN

CYK MAGAZYN to pierwszy i jedyny branżowy magazyn o fotografii rodzinnej w Polsce. Piszemy dla Was o fotografi ciążowej, noworodkowej, dziecięcej i o wszystkich sesjach około rodzinnych. W Cyku możesz przeczytać wywiady z fotografami z polski ale i ze świata. Ogrom treści do poczytania oraz wiele pięknych fotografii do pooglądania. 

lut 05

Od pomysłu do realizacji

 

POCZĄTKI

Pomysł na powstanie branżowego  magazynu dla fotografów powstał już dwa lata temu. Wiele się wydarzyło w tym czasie i cały czas byłam przekonana, że tego na runku brakuje. W natłoku wielu spraw rodzinnych i codziennego pędu co jakiś czas pomysł wydania magazynu powracał. Z miesiąca na miesiąc cały czas nikt nie podjął się takiego projektu aż do sylwestra 2018/2019.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl